Opinie klientów

Zaufaj opinią tych, którzy są zadowoleni z naszej pracy

Be Safe

Zlecenie zostało wykonane sprawnie i profesjonalnie. Wykonawca bardzo kreatywny. Polecam dla wymagających osób.

Be Safe 4 sierpnia 2018

Expose

Bardzo szybka i sprawna realizacja. Kontakt i komunikacja na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam!

Expose 23 stycznia 2018

Wojciech Brożyna

Wszystko szybko i sprawnie. Zgodnie z projektem.

Vobro 10 listopada 2017

Travice

Bardzo dobry kontakt i realizacja zgodna z oczekiwaniami. Polecam!

Travice 25 października 2017

Drepo

Bardzo dobry kontakt, szybka reakcja na przekazywane uwagi i terminowość. Polecam wszystkim wymagającym klientom.

Drepo 25 lipca 2017

Inova Plus

Witam, Firma Inova Plus Sp. z o.o. z całą odpowiedzialnością poleca usługi Pana Macieja i jego firmy Black Art, wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Inova Plus inovaplus.pl 1 lipca 2017

Mamineskarby.pl

Świetny kontakt, szybka realizacja i nieoceniona pomoc. Bardzo polecam wykonawcę 🙂

Magdalena Jasińska mamineskarby.pl 1 lipca 2017

esekretariat.com

Jesteśmy bardzo zadowoleni z prac wykonywanych przez Black Art, w których skład wchodziły: 1. Zrobienie strony www dla naszego produktu - www.esekretariat.com 2. Poprawa błędów po firmie, która tworzyła naszą stronę www.frejno.com.pl Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości prac, jak również konkurencyjnej ceny. Pozdrawiamy.

esekretariat.com 17 kwietnia 2017

Intecon

Bardzo dobry i szybki kontakt z przedsiębiorcą. Poprawki wykonywane szybko i bez zbędnych komentarzy. Jestem bardzo zadowolony z tej usługi. Materiały reklamowe zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie, z klasą. Przy tym otrzymałem wiele fachowych porad. Z pewnością skorzystałbym z takiej usługi drugi raz!

Intecon 27 lutego 2017

Tomasz Muszyński

Zdecydowanie polecam wykonawcę innym użytkownikom przede wszystkim za bardzo dobry kontakt od początku do końca, zrozumienie tego, co ma być wykonane oraz 100% rzetelność!

Tomasz Muszyński 8 lutego 2017

Marek Nowacki

Szczerze polecam, dodatkowo i już nieodpłatnie wykonane zostały inne usługi związane ze zleceniem.

Marek Nowacki 28 września 2016

Intymnezabawki.pl

Wykonanie projektu banera przebiegło w miłej atmosferze oraz terminowo. Black Art na bieżąco wprowadzał poprawki wedle moich sugestii oraz kryterium. Jestem pozytywnie zaskoczony jakością usługi. Pozdrawiam.

Intymnezabawki.pl 8 czerwca 2016

Biofinger.pl

W pełni mogę rekomendować usługi świadczone przez firmę Pana Macieja - Black Art. Nasza strona www.BIOFINGER.pl została wykonana w terminie oraz zgodnie z dostarczonym przez nas projektem graficznym. Właściciel firmy utrzymuje stały kontakt e-mailowy oraz zapewnia profesjonalne wsparcie. Polecam!

Biofinger.pl 1 września 2015

Biznes Host

Wszystko sprawnie. Praca została wykonana starannie i nawet przed czasem. Jestem zadowolony. Polecam usługi Black-artu! Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam ????

Biznes Host 25 sierpnia 2015

Events.sublima.info

Oceniam kompetencje, zaangażowanie, kreatywność oraz nastawienie wykonawcy maksymalną możliwą liczbą punktów. Podpisuję się pod każdym jego przyszłym zleceniem. Proszę w ciemno wybierać tego wykonawcę gdyż poza ogólnym profesjonalizmem, jest też uprzejmy, miły i wart swojej ceny!!!

Events.sublima.info 8 lipca 2015

5Eurostyle

Super wykonawca! Doskonałe zrozumienie potrzeby klienta, natychmiastowe odpowiedzi na maile, praca nad projektem do pełnej satysfakcji, świetne sugestie i pomysły dla niezdecydowanych! Polecam tego wykonawcę - dzięki wielkie - zlecenie wykonane w 48h od pierwszego roboczego wzoru.

5Eurostyle 25 czerwca 2015

Multiband

Pełen profesjonalizm! Świetny projekt, dotrzymanie terminu, żadnych problemów z poprawkami, kontakt 24/h 🙂

Multiband 15 czerwca 2015

Invest.tv

Wybranie rzetelnego wykonawcy zlecenia jest wyzwaniem... Wybór firmy Black Art był niczym 6 w lotto. Szybkie wykonanie zlecenia, wysokie zaangażowanie i bieżący kontakt... W przypadku wykonawców to rzadkość, jednak Pan Maciej posiada wszystkie cech profesjonalizmu. Żałuję tylko jednego, mianowicie, że wcześniej nie trafiłem na niego... Szczerze polecam Pana Macieja i jestem głęboko przekonany, że nasza współpraca nie zakończyła się na tym jednym zleceniu.

Invest.tv 2 czerwca 2015

Grakura

Polecam wszystkim usługi realizowane przez firmę Black-art.com.pl - Black Art Maciej Antysiak. Usługa zrealizowana na najwyższym poziomie, zgodnie z umową oraz w bardzo szybkim tempie. Doskonały kontakt. Pozdrawiam i na pewno jeszcze skorzystam.

Grakura 17 maja 2015

Big City Broker

Gorąco polecam. Wykonany projekt przewyższył nasze oczekiwania. Jest nieszablonowy, nowoczesny i oryginalny. Kontakt z wykonawcą bardzo dobry, termin realizacji krótszy niż zakładaliśmy. Na pewno skorzystamy z usług tego wykonawcy ponownie.

Big City Broker 15 maja 2015

ProxyAd

Przesympatyczna i bezproblemowa współpraca - polecam! ????

ProxyAd 10 maja 2015

Reklamowefilmy

Wykonanie zlecenia bez zastrzeżeń. Szybko i zgodnie z oczekiwaniami. Komunikacja super.

Reklamowefilmy 8 maja 2015