© 2019. Black Art.

Referencje


Zaufaj opiniom naszych klientów

Bardzo dobry kontakt z wykonawcą. Nie było żadnych problemów, żeby wprowadzić poprawki nawet w późnym okresie realizacji. Gorąco polecam! Ulotka wyszła pięknie!

— Gracomm P.H.

Bardzo dobry i szybki kontakt z przedsiębiorcą. Poprawki wykonywane szybko i bez zbędnych komentarzy. Jestem bardzo zadowolony z tej usługi. Materiały reklamowe zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie, z klasą. Przy tym otrzymałem wiele fachowych porad. Z pewnością skorzystałbym z takiej usługi drugi raz!

— Intecon

Wszystko sprawnie. Praca została wykonana starannie i nawet przed czasem. Jestem zadowolony.

— Biznes Host

Polecam wszystkim usługi realizowane przez firmę Black-art.com.pl – Black Art Maciej Antysiak. Usługa zrealizowana na najwyższym poziomie, zgodnie z wytycznymi.

— Grakura

Wybranie rzetelnego wykonawcy zlecenia jest wyzwaniem... Wybór Pana Macieja był niczym 6 w lotto. Szybkie wykonanie zlecenia, wysokie zaangażowanie i bieżący kontakt... W przypadku wykonawców to rzadkość, jednak Pan Maciej posiada wszystkie cech profesjonalizmu. Żałuję tylko jednego, mianowicie, że wcześniej nie trafiłem na niego... Szczerze polecam Pana Macieja i jestem głęboko przekonany, że nasza współpraca nie zakończyła się na tym jednym zleceniu.

— Invest.tv

Jestem bardzo zadowolony i w przyszłości na pewno wrócę.

— Skribo

Dziękuję Black Art za zainstalowanie szablonu Wordpressa strony internetowej i dostosowanie go do moich potrzeb. Współpraca i kontakt - na najwyższym poziomie. Wykonanie strony - na najwyższym poziomie. Uwzględnianie moich próśb - zawsze. Dzięki fachowemu podejściu strona www nareszcie odpowiada moim oczekiwaniom. Strona bardzo dobrze prezentuje się też od strony technicznej i funkcjonalnej. Podsumowując: Black Art to bardzo dobry wybór. Dziękuję i rekomenduję:)

— Kancelaria Radcy Prawnego Oktawia Zarzecka

W pełni mogę rekomendować usługi świadczone przez firmę Pana Macieja – Black Art. Nasza strona www.biofinger.pl została wykonana w terminie oraz zgodnie z oczekiwaniami.

— PTC Security Systems

Jesteśmy bardzo zadowoleni z prac wykonywanych przez Black Art, w których skład wchodziły: 1. Zrobienie strony www dla naszego produktu - www.esekretariat.com 2. Poprawa błędów po firmie, która tworzyła naszą stronę www.frejno.com.pl Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości prac, jak również konkurencyjnej ceny. Pozdrawiamy.

— esekretariat.com

Bardzo szybka i sprawna realizacja. Kontakt i komunikacja na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam!

— Rafał Herman, Infinity Jewellery

Firma Inova Plus Sp. z o.o. z całą odpowiedzialnością poleca usługi Pana Macieja i jego firmy Black Art, wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam.

— Inova Plus Sp. z o.o.

Bardzo fajny kontakt - POLECAMY www.fundacjaavalon.pl

— fundacjaavalon.pl

Polecamy Pana Maćka jako solidnego partnera w biznesie! Biuro Tłumaczeń ARTIST www.artist.com.pl

— Artist

Sonofem

Współpraca z firmą Black Art obejmowała...

Zobacz

Pasieka Kaszubska

Firma Black Art zaprojektowała etykiety...

Zobacz

Aż Po Sufit

Jesteśmy bardzo zadowoleni...

Zobacz